Moniccc

I have got, I have, I got

Mají uplně stejné výrazy? Dá se všechno použít? Poučte mě kdyžtak :D

Doplňuji:
quentos.. ano, nejspíš jsem se spletla :D ale mockrát děkuji, vždy mi suprově poradíte! ;)

Nejlepší odpověď
quentos

Asi jste se spletla a chtěla napsat „stejné významy“:
I have got a I have může být totéž, ale nemusí.
I have got totiž doslova znamená „dostal jsem“. No a jelikož když jsem něco dostal, obyčejně to znamená, že to stále mám, říká se to občas – obzvláště v Británii – ve významu „mám“.
I got má stejný význam jako oba výše uvedené výrazy POUZE V HOVOROVÉ ŘEČI, zejména v americké. Ve spisovné znamená „dostal jsem“ – obvykle v minulosti, často z toho vyplývá, že danou věc již nemám.
Doplňuji:
no není zač ;{)>