Bonifác

Hypotéka vs. stavební spoření

Co je lepší, když bych si chtěl půjčit třeba 2 miliony? Na stavebním spoření nějakou kačku mám, ale nic moc.

Odpovědi
standa

Pokud si chcete půjčit 2 mil., tak vám to „nějaká kačka“ na stavebním spoření nespraví.

Financování ze stavebního spoření je určitě výhodné, takže si vezměte maximální úvěr, který vám podmínky stavebního spoření umožňují a zbytek budete muset stejně řešit hypotékou…, pokud na ni svými příjmy dosáhnete.

zajda1

univezální pravidlo:
na větší peníze je vhodnější hypotéka
na menší stav.úvěr
nevidel jsem treba nikoho kdo by si bral treba hypoteku na 200tisíc:-)