Majda72

Hypotéka na nemovitost bez vlastnictví.

Můžu dostat hypotéku od banky na nemovitost ,která není mým vlastnictvím.

Nejlepší odpověď
Drap

U některých společností lze ručit i nemovitostí, kerou nevlastním, ale mám souihlas majitele

Další odpovědi
ARIS

Pokud nemovitost není Vašim vlastnictvím a nebude ve Vašem vlastnictví, tak s tím asi bude problém. Pokud ji kupujete a bude Vaše, je to jiné.

Alesh

Proč bych měl platit na něco co nebude moje?
Pokud jde o třeba o koupení nemovitosti dětem, tak si hypotéku berou děti a ručí jim nemovitostí jejich rodiče.

pokazdejinak

pokud se jedná třeba o podíl v družstvu, většina bank má nějakou variantu, jak to řešit, ale často taky podmínku, že do určité doby (většinou do roka) dojde k převodu vlastnictví

casey

Zkusenost z meho okoli je takova, ze u nakupu druzstevniho podilu muselo byt ruceno jeste jinou nemovitosti, jinak by nedostali nic. Ale jestli vetsinu penez mate a chybi vam cast, tak to mozna lze.