jana91

Hypoteka – jak dlouho musím být zaměstnaná, resp. za jak dlouho se prokazuje přijem?

Předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Zpravidla se posuzuje průměrný měsíční příjem za posledních 12 měsíců + čistý měsíční příjem v posledních 3 měsících. Dále se též posuzuje výše srážek ze mzdy, vše vám doloží zaměstnavatel na formuláři banky. Bývá požadován pracovní poměr na dobu neurčitou. Vše si banka ověřuje i telefonicky u zaměstanavatele. Bance též předkládáte výpis z účtu, na který vám chodí mzda, za poslední 3 měsíce.

Další odpovědi
Petr147

Mrkněte sem http://www.pe­nizenavic.cz/clan­ky/co-vse-bude-muset-zamestnavatel-prozradit-bance-o-vasem-prijmu

Zdroj: www.penizenavic­.cz/clanky/co-vse-bude-muset-zamestnavatel-prozradit-bance-o-vasem-prijmu