štamgast

Hypoteční banka-vtip nebo skutečnost?

Může mi někdo vysvětlit, co je to „Australská hypotéka“? Je to jen smyšlený název pro zaujmutí nebo je to něco speciálního?

Nejlepší odpověď
Funna

asi je postavená „na hlavu“…
Doplňuji:
Čím více si půjčíte, tím nižší úrok budete mít…takže má první doměnka, když je to od protinožců byla správná .-)

Další odpovědi
anonym

Viz zde: http://www.hy­poindex.cz/au­stralska-hypoteka-novinka-ne-marketing/
Doplňuji:
Stručně a jasně vysvětleno.

anonym

Australská hypotéka se ohání tím, že čím vyšší bude půjčka, tím nižší bude úrok. Co je na tom australského mi pořád ještě není jasné.
Viz odkaz:
Čím více si půjčíte, tím nižší úrok budete mít
U Australské hypotéky do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti neplatíte poplatek za zpracování úvěru
U Australské hypotéky od 71 % do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti je poplatek za zpracování úvěru jen 2 900 Kč
Peníze získáte rychle – Australskou hypotéku Vám vyřídíme za 3–5 dnů
Akční nabídka Australské hypotéky se nevztahuje na předhypoteční úvěr, neúčelovou hypotéku a převzetí dluhu.
.

terry

Marketinkový tah.
Ani nezjišťuji, kolik Kč dělá 1 bod.
A neboj, banka na cizích neprodělá.