sanydayyy

Hydrant – kdy musí být, a jak to s ním vlastně je?

Dobrý den,
mám otázku možná spíše na hasiče. Jak je to vlastně je s vodním hydrantem – kdy musí mít firma vlastní hydrant?

Díky.

Odpovědi
honza19hk

Jako hasič ti odpovím zajdi si na oddělení požární prevence na příslušném HZS kraje(dle místa bydliště) tam ti řeknou víc.Každá stavba to může mít jinak.Z takto položené otázky a bez znalostí vaší situace nelze takto odpovědět. nejvíce se dovíte na KŘ HZS vašeho kraje odbor požární prevence. Má ho každý kraj.