Hýčkáte si svého partnera, partnerku, rozmazlujete je někdy a čím?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak kdy, někdy dárkem, někdy dobrým jídlem. Ale v rámci možností se snažím. Bohužel někdy ani to hýčkání nepomůže :D

Další odpovědi
BEAES

Já nejčastěji dobrým obídkem, o víkendu třeba koláčem, který podávám s vídeňskou kávou. A jiné laskominy, ale to nebudu rozvádět…

panenka

Občas ano kupuji mu jeho oblíbenou čokoládu a on mě zase rafaelo já mu to dám ihned a on mě řekne že mi něco koupil a tak mě napíná vždy mi to někam schová a hraje se mnou přihořívá hoří opica jedna.

anonym

Jistě, občas nějakou tou příjemnou masáží a krom toho také peču, protože partner strašně rád sladké 🙂

Gollumek.88

snažím se :) ptala sem se a prý ano :D