FOG

Hvezdicky zlute a sede.

Jak to,ze i kdyz nekdo poda otazku,na kterou jeste nikdo neodpovedel ,ma jiz hvezdicku zlutou a naopak na mych otazkach neni ani jedna? Tomu nerozumim,to ani jedna moje otazka neni zajimava? Vidim,ze vsechny otazky ostatnich ucastniku je maji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ale Fogu??!!
Hvězdičky ještě nejsou zajímavé tím, že tam jsou. Hvězdičky jsou zajímavé až tehdy, pokud je u nich číslo. Tvoje hvězdičky jsou šedivé stejně tak jako ty moje. To z toho důvodu, že majitel si nemůže označit hvězdičku jako zajímavou otázku. V průběhu odpovědi někdo tvou otázku jako zajímavou už označil a je tam jednička.
Abys měl radost, já ji taky označím :)
A pro zajímavost, palce u mých odpovědí jsou taky šedivé.
Jakmile jsem označil tvou otázku jako zajímavou, už je taky šedivá, protože už víc nemůžu značit.