Avatar uživatele
Berušinka

Hvězdičky u otázek

To opravdu musím mít svůj profil na odpovědích propojený s FB, abych mohla dávat i hvězdičky u otázek?
Doplňuji:
Mně to opravdu hlásí, ať to propojím s facebookem =( – i zvenku, i zevnitř =(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, hanulka11, tom004, Jsemtady, dědapetr, anonym, Hlada, Lenjička před 4739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud jste se registrovala na Odpovědích přes FB, musíte se stále tak přihlašovat. Když jsem se přihlásila bez FB, také jsem nemohla dávat hvězdičky u otázek. Proto jsem se odhlásila a znova přihlásila – pak vše fungovalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lenjička

Já nemám propojený profil a hvězdičky dávám v jednom kuse 🙂 Musím jen tu otázku otevřít a dávat hvězdičky „zevnitř“, protože „zvenku“ mi to háže nějakou chybu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Já...

Já nemám problém s hvězdičkou ani zvenku…
(W7, IE8, FF4)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Ne,nemusíte stačí kliknout na hvězdičku u otázky.Teda aspoň já to tak mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Určitě ne.Na konci stránky je bodování.Tam je kdo,jak a kolik hvězdiček a palců může denně udělit.A bez FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nemusíš já facebok zrušil.A jde mi to. Vadilo mi že všechny odkazy z této stránky kam jsem a na kterou otázku se podíval bylo vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Teď jsem to vyzkoušel na tvé otázce, jde to i zvenku bez Facebooku. Nejspíš máš vyčerpaný pro dnešek počet hvězdiček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

také nemusím ani otázku otevírat a hvězdičkuji a když jsi na facebooku máš jen tu výhodu/to mi zde poradili/ že si můžeš měnit fofo v profilu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Berušinka

Já fakt nevím =( .. nejde mi to .. pořád mi to cpe ten FB !! … i když to kliknu třeba u uživatele, kde má seznam svých otázek …

před 4739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek