Berušinka

Hvězdičky u otázek

To opravdu musím mít svůj profil na odpovědích propojený s FB, abych mohla dávat i hvězdičky u otázek?
Doplňuji:
Mně to opravdu hlásí, ať to propojím s facebookem =( – i zvenku, i zevnitř =(

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jste se registrovala na Odpovědích přes FB, musíte se stále tak přihlašovat. Když jsem se přihlásila bez FB, také jsem nemohla dávat hvězdičky u otázek. Proto jsem se odhlásila a znova přihlásila – pak vše fungovalo.

Další odpovědi
Lenjička

Já nemám propojený profil a hvězdičky dávám v jednom kuse 🙂 Musím jen tu otázku otevřít a dávat hvězdičky „zevnitř“, protože „zvenku“ mi to háže nějakou chybu 🙂

Já...

Já nemám problém s hvězdičkou ani zvenku…
(W7, IE8, FF4)

jennysh

Ne,nemusíte stačí kliknout na hvězdičku u otázky.Teda aspoň já to tak mám.

tom004

Určitě ne.Na konci stránky je bodování.Tam je kdo,jak a kolik hvězdiček a palců může denně udělit.A bez FB.

elektrikář

Nemusíš já facebok zrušil.A jde mi to. Vadilo mi že všechny odkazy z této stránky kam jsem a na kterou otázku se podíval bylo vidět.

Hlada

Teď jsem to vyzkoušel na tvé otázce, jde to i zvenku bez Facebooku. Nejspíš máš vyčerpaný pro dnešek počet hvězdiček.

hanulka11

také nemusím ani otázku otevírat a hvězdičkuji a když jsi na facebooku máš jen tu výhodu/to mi zde poradili/ že si můžeš měnit fofo v profilu.

Berušinka

Já fakt nevím =( .. nejde mi to .. pořád mi to cpe ten FB !! … i když to kliknu třeba u uživatele, kde má seznam svých otázek …