dagry

Hvězdičkování

Zajímalo by mě jak tady funguje systém přidávání hvězdičky za zajímavou otázku?
Co je např. zajímavého na otázce Kdy má svátek Dalibor? Máme snad kalendář ne?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pro mě je zajímavé to, pro jiného tamto. Záleží na každém. A kde je zajímavá otázka u toho Dalibora? Já tam vidím hvězdičku 0 a ne s číslem, že by byla pro někoho zajímavá.

Další odpovědi
frankie

Každý může dát hvězdičku otázce, která mu přijde zajímavá. Asi někomu otázka Kdy má svátek Dalibor přišla zajímavá. V profilu pak máte seznam svých oblíbených (označených hvězdičkou).

GangstaHelper

Zde je trochu problém v tom, že někdo označuje zajímavou otázku tak, jak to berete vy – tedy, když je opravdu vyjímečná a zajímavá. Ale někdo si může takto označit otázku jen pro sebe, když ho zajímá odpověď, aby ji pak mohl snadno najít přes svůj profil v zajímavých otázkách. K tomu nabádá i provozovatel, chcete-li si hlídat třeba diskuzi.

„Tip: Chcete-li sledovat diskuzi k určité otázce, označte otázku jako zajímavou a snadno ji najdete v záložce "Zajímavé otázky“ ve vašem profilu."