Drobek13

Hudební vkus

Ahoj, zajímalo by mě jak se mění váš hudební vkus/styl ve vaší rodině(vývoj hudby ve vaší rodině). Co poslouchali vaši rodiče, prarodiče jak to poslouchali(rádio, gramofon…).

Nejlepší odpověď
led

Hudobný vkus človeka je závislý od jeho hudobného citu, vplyvu okolitej spoločnosti núteného módneho vplyvu médií a momentálnej nálady.
Kedysi, keď prišiel menuet v 17.storočí medzi spoločnosť, starší sa divili, ako sa takáto divočina môže vôbec tancovať a dnes…

Další odpovědi
anonym

Domníváš se, že toto je dotaz pro PORADNU?
Pokud si děláš průzkum, tak zkus jinou formu a rozhodně jiné stránky. Poradna by tento dotaz unesla maximálně v „anketách a zábavě“. Chatovat je třeba jinde.

Rocker

Babičce se líbila dechovka,děda má rád Marii Rottrovou.Naší posluuchali Gotta,Plavce,Be­atles,Petru Janů,Lenku Filipovou,máma milovala Matušku.Měli jsme doma kotoučový magneťák a gramofon.Já s bráchou jsme měli velkej kazeťák,poslouchali jsme Modern Talking,Depeche Mode apod.Asi v 15 jsme začali poslouchat rock a metal,což nám vydrželo dodnes.V19 jsem si za kuponovou knížku koupil hodně drahou hi-fi věž,mám jí dodnes a je to můj mazlík:-)Bohudík můj syn (je mu 12) poslouchá stejnou hudbu jako já.

iceT

Tatík s mamkou měli dodnes rádi klasiku-Rubettes,Holli­es,Dave.Dee.Do­zy nevim jak dál,ale bylo těch jmen asi pět-a další podobné a to má ráda mamka.Tatík měl rád trochu tvrdější ACDC,Rockin Devils,Sweet…a mě se tahle hudba líbí i dnes.Jednu dobu,když jsem byla ještě mladá a blbá se mi dlouho líbila disko hudba z 90',ale dnes poslouchám něco úplně jiného.Děda s babi měli rádi moravanku.