Hudební vkus

Ahoj, zajímalo by mě jak se mění váš hudební vkus/styl ve vaší rodině(vývoj hudby ve vaší rodině). Co poslouchali vaši rodiče, prarodiče jak to poslouchali(rádio, gramofon...).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hudobný vkus človeka je závislý od jeho hudobného citu, vplyvu okolitej spoločnosti núteného módneho vplyvu médií a momentálnej nálady.
Kedysi, keď prišiel menuet v 17.storočí medzi spoločnosť, starší sa divili, ako sa takáto divočina môže vôbec tancovať a dnes...

Další odpovědi:

Domníváš se, že toto je dotaz pro PORADNU?
Pokud si děláš průzkum, tak zkus jinou formu a rozhodně jiné stránky. Poradna by tento dotaz unesla maximálně v "anketách a zábavě". Chatovat je třeba jinde.

Stříbrný

Babičce se líbila dechovka,děda má rád Marii Rottrovou.Naší posluuchali Gotta,Plavce,Beatles,Petru Janů,Lenku Filipovou,máma milovala Matušku.Měli jsme doma kotoučový magneťák a gramofon.Já s bráchou jsme měli velkej kazeťák,poslouchali jsme Modern Talking,Depeche Mode apod.Asi v 15 jsme začali poslouchat rock a metal,což nám vydrželo dodnes.V19 jsem si za kuponovou knížku koupil hodně drahou hi-fi věž,mám jí dodnes a je to můj mazlík:-)Bohudík můj syn (je mu 12) poslouchá stejnou hudbu jako já.

Zlatý

Tatík s mamkou měli dodnes rádi klasiku- Rubettes, Hollies, Dave. Dee. Dozy nevim jak dál,ale bylo těch jmen asi pět-a další podobné a to má ráda mamka.Tatík měl rád trochu tvrdější ACDC,Rockin Devils,Sweet...a mě se tahle hudba líbí i dnes.Jednu dobu,když jsem byla ještě mladá a blbá se mi dlouho líbila disko hudba z 90',ale dnes poslouchám něco úplně jiného.Děda s babi měli rádi moravanku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.