Avatar uživatele
Drobek13

Hudební vkus

Ahoj, zajímalo by mě jak se mění váš hudební vkus/styl ve vaší rodině(vývoj hudby ve vaší rodině). Co poslouchali vaši rodiče, prarodiče jak to poslouchali(rádio, gramofon…).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3819 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Hudobný vkus človeka je závislý od jeho hudobného citu, vplyvu okolitej spoločnosti núteného módneho vplyvu médií a momentálnej nálady.
Kedysi, keď prišiel menuet v 17.storočí medzi spoločnosť, starší sa divili, ako sa takáto divočina môže vôbec tancovať a dnes…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Domníváš se, že toto je dotaz pro PORADNU?
Pokud si děláš průzkum, tak zkus jinou formu a rozhodně jiné stránky. Poradna by tento dotaz unesla maximálně v „anketách a zábavě“. Chatovat je třeba jinde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Babičce se líbila dechovka,děda má rád Marii Rottrovou.Naší posluuchali Gotta,Plavce,Be­atles,Petru Janů,Lenku Filipovou,máma milovala Matušku.Měli jsme doma kotoučový magneťák a gramofon.Já s bráchou jsme měli velkej kazeťák,poslouchali jsme Modern Talking,Depeche Mode apod.Asi v 15 jsme začali poslouchat rock a metal,což nám vydrželo dodnes.V19 jsem si za kuponovou knížku koupil hodně drahou hi-fi věž,mám jí dodnes a je to můj mazlík:-)Bohudík můj syn (je mu 12) poslouchá stejnou hudbu jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tatík s mamkou měli dodnes rádi klasiku-Rubettes,Holli­es,Dave.Dee.Do­zy nevim jak dál,ale bylo těch jmen asi pět-a další podobné a to má ráda mamka.Tatík měl rád trochu tvrdější ACDC,Rockin Devils,Sweet…a mě se tahle hudba líbí i dnes.Jednu dobu,když jsem byla ještě mladá a blbá se mi dlouho líbila disko hudba z 90',ale dnes poslouchám něco úplně jiného.Děda s babi měli rádi moravanku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek