Anonym155

Hudební skupina Black eyed peas – výslovnost jmen jejích členů??

Pomozte mi prosím. Potřebovala bych znát, jak se vyslovují jména členů skupiny Black eyed peas. Členové:
will.i.am ( William Adams )
Apl.de.ap ( Allan Pineda Lindo Jr. )
Taboo ( Jaime Luis Gómez )
Fergie ( Stacy Ann Ferguson )
Jde mi jak o zkratky, tak o celá jména. Děkuji předem za pomoc :)) Týnka

Odpovědi
quentos

s těmi tečkovanými bude problém, protože se jedná vesměs o hříčky a ty si může každý interpretovat různě. Nicméně s největší pravděpodobností [wil-áj-em] [wiliem edems] [epl dý ep] (tohle je ověřeno ;{)> [elen pineda lindo džunyə] [tabú] [chaime lui gomez] [ferdží][stejsi en frgasn]

Můžete si to taky poslechnout zde (a postupně tam naflákat ta jména všechna, zkušebně jsem tam fláknul jedno) – http://cs.for­vo.com/search/wi­ll.i.am/ – můžu se i mýlit ;{)>