Pokročilý

Hudební nástroj

Chtěla bych hrát na nějaký hudební nástroj. Buď na piano, nebo na kytaru. Co je jednodušší? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já hraji na klavír, na kytaru a něco málo flétnu (hlavně Pán prstenů - concerning hobbits).

To jediné a vůbec nejdůležitější je, mít k hudbě kterou hraješ solidní vztah, pokud ho máš, pak ti může být jedno, jestli je to těžké nebo jednoduché, když pro ní máš srdce, nebude ti líto času který u něj strávíš, ten výsledek za to totiž stojí ;)

Další odpovědi:

Stříbrný

hrála jsem na kytaru sedm let, (klasická kytara), na klavír jsem vždy chtěla hrát, ale prostě mi to nešlo
Doplňuji:
tím jsem chtěla naznačit, že si musíš sama vybrat, kdyby se vrátil čas, já bych zkusila příčnou flétnu

Bronzový

Jednodušší je to,co tě víc k srdci přitáhne,musíš mít k tomu sama od sebe nějaký vztah,klavír těžko někde u ohně uplatníš,pokud bys chtěla hrát jen tak pro zábavu,
Jsem rocker,tak se přikláním ke kytaře,ale volbu nechám na tobě.

Diskuze k otázce

malinaa

přesně tak, od srdíčka. mě to vždycky táhlo k piano a ke klávesovým nástrojům a tak jsem se rozhodla pro piano a teď už umím i na kytárku :D

modrokakocka

já teď přemýšlím jaký hudební nástroj koupím domů dětičkám... přece jenom bych chtěla aby aspoň něco uměli, tak jsem přemýšlela o nějakých vyťukávacích nástrojích nebo tak něco, nemáte něko nějakou radu? byla bych ráda...

adelickaa

dětičkám se vyplácí kupovat bouchací nástroje na rytmus a tak... já jsem nedávno, tak dva měsíce zpátky kupovala takové trubky a je to sranda, děti to baví a dokonce to tvoří melodie, tady ty! http://kytary.cz/…

modrokakocka

asi bych to viděla taky tak nějak na takové bouchací nástroje, jak já říkám... ;) ale uvidím jak se to vyvrbí, koukala jsem se na to a myslím že by se přímo to co jsi sem dala ty mohlo dětičkám líbit...tak ještě jim to ukážu a oni si snad sami vyberou ;)

adelickaa

a co ? vybraly si něco dětičky nebo ne? nebo jak to teda vlastně vůbec dopadlo? :D nebo jste nakonec koupili nějaký jiný nástroj?

modrokakocka

nakonec jsme doma vybrali tohle :D ty boomw.... nevím jak se to přesně píše :D tyhle prostě http://kytary.cz/… a už jenom čekáme jak přijdou domů a pak snad bude zábava...

adelickaa

týjo super!!! Tak to mám radost, že jste nakonec vybrali tohle ;) je to nejlepší možná varianta, tak snad dorazí v pořádku, tak mi pak hned musíš napsat jaká je spokojenost, jestli vyhovuje a tak ;) ale snad by mohlo ne? :D týjo je s nima velká sranda :D asi jdeme bouchat :D

modrokakocka

to víš že je s tím velká sranda, je to super!!!! moc dobře jsem udělala že jsem to koupila, teď bych toho asi dost litovala, ale naštěstí jsem koupila dobře, a asi koupím ještě další nějaké podobné nástroje :D nebo nevím... nevíš o něčem co by bylo v pohodě?

adelickaa

tak to asi nejvíc záleží na tobě, na tom co by tě nebo vás nejvíc bavilo ;) tak podle toho se rozhoduj...

modrokakocka

to je právě to… že musím vybrat to co bude to nejvíc, a když jsem se na to na internetu tak nějak zhruba koukala, tak asi zase se zaměřím na nějaké vyťukávací nástroje nebo tak něco ;) páč vůbec nevím do čeho bych se jinak mohla trefit nebo tak něco ;)

adelickaa

tak to je jednoduché, navštiv sekci vyťukávací nástroje ;) a máš to, tam určitě něco vybereš. Do teď si vždycky vybrala dobře, tak bych se nebála ;)

modrokakocka

koukala jsem se a našla jsem tyhle bonga http://kytary.cz/… co myslíš bude to stát za to?

adelickaa

však proč by ne ;) já myslím že tady u těch ťukacích je to docela v klídku, tady je hlavní aby se líbily tobě ;)

modrokakocka

ja vím že je důležité aby se to líbilo mně, ale tak hlavní je aby to hezky hrálo a znělo v uších, to je hlavní cíl ne? jinak jsem je ještě nekoupila, ale to tě určitě u mě nepřekvapí ;)

adelickaa

no když říkáš :D jinak nevím jestli zní dobře, protože s těmahle zkušenost nemám ;) to musím nechat na tobě nebo na odbornících a jestli si nejseš jistá, tak si prostě zajdi do prodejny a oni ti poradí ;)

modrokakocka

asi to tak budu muset udělat ;) protože jinak bych pak toho možná litovala. Prostě tam zajdu a bude to :))

jancek

nikdy se nemá nic oddalovat,ale mám pocit že v poslední době to tak mají všichni s tím oddalováním ;)

modrokakocka

no jo ono když je si člověk nejistý tak to prsotě oddaluje a navíc když už se něco kupuje, tak člověk nechce vyhazovat jenom tak penízky... proto se možná tak moc vždycky rozhoduje ;)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.