Eda69

Jaký byste doporučili telefon pro poslech hudby na repro?

Dneska už se moc nedělají a těžko hledají ale jaký byste doporučili telefon pro poslech hudby na repro?
Co vím pouze HTC má konstrukci kde běžně nabízí na přední straně 2 stereo reproduktory a některé modely nabízí nějakou certifikaci beats. Cenově ideálně někde okolo 5k max, respektive starší modely nyní prodávané za podobnou cenu. Postřehy? děkuji
Doplňuji:
to jsou fakt rady, myslel jsem že sem chodí víc lidí co používají mobil :o(
Samsung s3 mini má překvapivě špatný zvuk ve všech směrech a reproduktor je 1, maličký a není slyšet ..

Nejlepší odpověď
mosoj

Kup si pořádné rádio. Jinak jsi zaspal dobu.
Doplňuji:
Používám mobil od roku 1995. Od kdy ty ?

Další odpovědi
Wiggle wig

Jdi na PC-HELP tady ti doporučej i nokii 3310 a myslí si kdoví jak nejsou vtipní..

Nechápavé

Jakýkoliv,doporucim Samsung galaxy s3 mini

anonym

kup si kvalitní sluchátka, jinak nokiya 5800 má 2 repraky z boku

mosoj

Není o čem , pokud někdo to chrastítko v mobilu považuje za reproduktor a ohání se kvalitní reprodukcí. Pak má oslí uši.