stryda

Hudebni doprovod.

Kytarista hraje instrumentalni skladbu.Doprovazi ho basa bici vokaly klavesy.On si pohodlne sedi doma a ma celou kapelu.Kde hudebni doprovod ke kazde skladbe ziska.Nebo si musi kazdy nastroj nahrat sam tech skladeb je hodne.Neda se ke kazde skladbe uvest nazev a stahnout z internetu.Jestli to jde tak jak.Dik ahoj.
Doplňuji:
Chci vedet jak se to udela aby byl cely doprovod.Ja hrat ne chci.Jen posloucham.Zajima me to.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud je u toho hudebního souboru výslovně napsáno, že je k volnému užití tak ji můžete použít, zda máte jméno autora uvádět záleží co autor napíše v licenci.

V jiných případech musíte mít souhlas autora.