panenka

Hudba z youtube

Dobrý den ted jsem si chtěla stáhnout z youtube písničku do PC když jsem klikla na vložit a chtěla zkopírovat odkaz tak se mi ukázalo že Vkládání na požádání bylo zrušeno.Můžete mi prosím poradit co udělat abych odkaz na písen získala?děkuji.
Doplňuji:
Děkuji ti Klarushko za odpověd a vám rynku taky

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud byste používala IDM (internet download manager),tak stahujete vše z YouTube úplně bez problémů.

takto to vypadá v pravém horním rohu videa:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010160na­dap050253178090232­.jpg

Další odpovědi
Klarushka

Jednou jse mi to taky stalo a vubec mi to nešlo až když jsem jsi stahla novy program . Jaky používate program?