Hudba z filmu Vrať se do hrobu – kde stáhnout

Líbí se mi ta píseň, která hraje při závěrečných titulcích,ale nevím jak se ta písnička jmenuje ani kdo ji hraje. Poraďte. Díky

Odpovědi
TONICK

Odpovím obecně. Hudby obecně lze stáhnout na internetu (v tom si asi porozumíme), jako pro zahraniční hudbu existuje portál last.fm (zejména tedy pro hudbu vydanou na CD), tak u nás přímo žádný specializovaný portál na stahování hudby není. Kór filmové hudby.

Ano, je zde pár, které se o to snaží, ale okruh jejich zaměření je velice úzký a člověk má velmi nízkou pravděpodobnost, že hudbu nalezne..

Proto já to dělám následovně.. Poslechnu si hudbu ve filmu, napíšu si zhruba jednu větu z té hudby, poté si tu větu buď vygooglím, nebo si dám portál www.supermusic.sk a tam si při hledání fráze /hledané věty/ zjistím, jaký má skladba název (popř. z jakého je alba) a posléze googlím stahuj (download) „název skladby“ (nebo např. na czshare, ulozto hledám název alba a stáhnu celé album).. V 95% jsem zatím byl úspěšný. Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl 🙂