maruš

Hudba v rádiech.

Také vám přijde,že každé radio hraje určitý okruh písniček stále dokola?Nemyslím ale žánry.

Odpovědi
Lamalam

Většina komerčních stanic to tak má.

Stingo

Skloňuje se to „v rádiích“

Rocker

Záleží na tom,jaký rádio posloucháš.Já poslouchám Beat,tam se podle mě moc neopakujou.Manželka poslouchá Blaník,tam hrajou sice hezky,ale pořád to samý.A je zajímavý,že i v písničkách na přání chtějí posluchači pořád stejný písničky dokola.

Kelt

Každé rádio stanice má své posluchače, kteří mají určité zájmy a styl hudby. Tímto způsobem si chtějí posluchače udržet. Pokud Ti to vadí, nalaď si jinou stanici, nebo neposlouchej nic nebo si zařiď vlastní stanici. Když se Ti to líbí, tak to poslouchej. Když je nějaká skladba hrána v rádiu, tak to je vlastně reklama té písně, skupiny atd.

GM

Rádio Krokodýl hraje hit za hitem, ani jeden 2× během dne.

kelley

Je to spíš jen můj odhad, ale myslím si, že v takových rádiích si hudební redaktor zjednodušuje práci (pokud tam v těchto případech vůbec nějaký je) a používá k výběru hudby nějaký počítačový program, který vybírá skladby z předem zvolené databáze písní. A ta databáze se jednou za pár dní/týdnů/měsíců vymění za jinou…