SimakPida

Hudba při přebírání šerpy na maturitním plese

Zajímá mě jestli si budu moci určit píseň která bude hrát v sále až si pujdu pro šerpu.Ví to prosím nějaky absolvent střední školy?

Nejlepší odpověď
dudu

Dodnes si pomatuji, že do stavu maturantů nás pasoval třídní profesor opravdickým mečem, při přebírání šerpy tiše zněla studentská hymna a ke každému byla čtena krátká replika. Ta moje, ne příliš lichotivá zněla: „dudu to je třídy klasa, svěřena mu byla kasa. Za manka a za to pití, stráví v base zbytek žití“.

Další odpovědi
Damiana

Myslíš jako až půjdeš speciálně ty? Tak to asi nepůjde, frčí to dost rychle a zvukař by nestíhal. Možná, že budete mít nějaký „podkres“, na kterém se jako třída společně dohodnete, my jsme to tak měli, ale profesorka nás pak vyzývala jmenovitě, takže ta hudba tam byla jen proto, aby to nevypadalo jako vyhlašování tomboly a mělo to nějaký spád.

Alesh

V tvém případě bych doporučoval nějakou smuteční píseň, bude to taková předzvěst tvého výsledku u maturity! 🙂