Kryšpín

Když bude soused pouštět nepřetržitě hlasitou hudbu, nemám mimo slušnou domluvu žádnou právní obranu. Nebo je to jinak?

Od 1.12.2015 podle zák. č. 267/2015 Sb., je mimo jiné uvedeno. Za hluk se nepovažuje zvuk způsobený hlasovým projevem fyzické osoby, zvuk projevem zvířat a zvuk ve venkovním prostoru z produkce hudby. Tudíž hudba nepodléhá žádnému hygienickému limitu. Tudíž když mě soused bude pouštět nepřetržitě hlasitou hudbu, nemám mimo slušné domluvy, žádnou právní obranu. Neb je to jinak.

--
Původní dotaz.
Hudba již je jenom zvuk i když má na př. 100 dB

Odpovědi
anonym

s hlukem byl vždycky problém a nikdy ho nikdo nevyřešil. jediné slušné řešení je ruční domluva