Totoro

Hubnutí s hovězím masem?

Říká se, že červené maso je při hubnutí nevhodné. Je to pravda? Po takovém kvalitním, libovém hovězím steaku se přeci nemůže přibrat, nebo ano? Děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dá se hubnout na jakémkoli netučném mase,ale bez příloh jako chleba rohlíky a pod. jen se zeleninou.

Další odpovědi
venkovan

Záleží na poměru příjmu potravy, matabolismu člověka a výdaje energie. A potom už je jestli se krmím pšenicí a nebo senem.

BandiOl

Hubnout je možné s jakoukoliv potravou. Vždy je podstatné kolik energie je příjem a kolik výdej.
Pro zajímavost:
Jeden profesor před krátkou dobou testoval, zda-li je možné hubnout, pokud bude jíst koláče, zákusky, ale v malém množství – sledoval energetický příjem. Podařilo se mu zhubnout. Nikomu to ale nedoporučuje. Strava byla příliš jednostranná, s nedostatkem vitaminů, minerálních látek a enzymů.
Pokud hubnout, tak zdravě – jednostranná strava není nikdy vhodná.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi