Dominickaa

Hubnutí pomocí krabiček

Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli má někdo zkušenost s krabičkovou stravou a hubnutím pomocí ní. Povedlo se někomu z vás krabičkovou stravou zlepšit své stravování a zbavit se nějakého toho kilogramu?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemám s tím osobní zkušenosti, ale docela mě to zajímalo a zjistil jsem, že je to zbytečně předražené a ve finále ta energická hodnota je tak nízká, že naopak potom člověk ztloustne, protože tělo si začne ukládat tukové zásoby.

Dobrý základ pro hubnutí je hodně pít – a to neslazenou nebublinkovou, prostě obyčejnou vodu z kohoutku, vyhýbat se příliš slaným, kořeněným, tučným a sladkým jídlům a naopak jíst více zeleniny, ovoce, ne příliš tučných mléčných výrobků – dobrý je třeba nízkotučný tvaroh a hlavně se trochu hýbat – tím nechci říct, abyste denně běhala 5 km, ale člověk by měl denně ujít asi nějakých deset tisíc kroků – takže žádný výtah, ale schody, žádné auto, ale kolo nebo pěšky, apod.

Další odpovědi
Lidaa11

Já nesouhlasím s tím, že by krabičková strava měla malou energetickou hodnotu a tělo po jejich porcích začalo ukládat tuky. Ale asi to také záleží na tom, jakou firmu si pro krabičky vyberete. Naopak souhlasím, že to jde zvládnout i bez toho, hýbat se, jíst rozumněji tzn. častěji, méně a zdravěji a půjde to. Pokud ovšem nemáte zkušenost ve zdravé stravě, není na škodu krabičky odebírat. Ušetří vám to čas, můžete přijít na nové recepty, které by vás třeba ani nenapadly a později se můžete na krabičky vrhnout sama. Já také odebírala od http://www.har­monyservis.cz/ a byla jsem nadmíru spokojena.

XenieRo

Holky, hubla některá z vás s výživovým poradcem? A pokud ano, pro jakého jste se rozhodly? A jak vám to šlo? Co výsledky?