Hubnutí pomocí krabiček

Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli má někdo zkušenost s krabičkovou stravou a hubnutím pomocí ní. Povedlo se někomu z vás krabičkovou stravou zlepšit své stravování a zbavit se nějakého toho kilogramu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemám s tím osobní zkušenosti, ale docela mě to zajímalo a zjistil jsem, že je to zbytečně předražené a ve finále ta energická hodnota je tak nízká, že naopak potom člověk ztloustne, protože tělo si začne ukládat tukové zásoby.

Dobrý základ pro hubnutí je hodně pít - a to neslazenou nebublinkovou, prostě obyčejnou vodu z kohoutku, vyhýbat se příliš slaným, kořeněným, tučným a sladkým jídlům a naopak jíst více zeleniny, ovoce, ne příliš tučných mléčných výrobků - dobrý je třeba nízkotučný tvaroh a hlavně se trochu hýbat - tím nechci říct, abyste denně běhala 5 km, ale člověk by měl denně ujít asi nějakých deset tisíc kroků - takže žádný výtah, ale schody, žádné auto, ale kolo nebo pěšky, apod.

Další odpovědi:

Já nesouhlasím s tím, že by krabičková strava měla malou energetickou hodnotu a tělo po jejich porcích začalo ukládat tuky. Ale asi to také záleží na tom, jakou firmu si pro krabičky vyberete. Naopak souhlasím, že to jde zvládnout i bez toho, hýbat se, jíst rozumněji tzn. častěji, méně a zdravěji a půjde to. Pokud ovšem nemáte zkušenost ve zdravé stravě, není na škodu krabičky odebírat. Ušetří vám to čas, můžete přijít na nové recepty, které by vás třeba ani nenapadly a později se můžete na krabičky vrhnout sama. Já také odebírala od http://www.harmonyservis.cz/ a byla jsem nadmíru spokojena.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.