Boy 13

Nevíte někdo, jak pořádně zhubnout za měsíc aspoň 5–10 kg bez jo-jo efektu?

Kdyžtak někdo prosím dejte odkaz, kde jsou cvičení a jídelníček, díky…

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Za mesic muzes zhubnout 2–4kg vic ani ťuk..

Použij google,je tam toho kupa..

Další odpovědi
da ny

Zhubnout 10 kg a bez jo-jo efektu, za 1 měsíc asi ani není možné a vůbec ne zdravé.. ;(
Změna jídelníčku a životního stylu musí být trvalá a přidat na zdravém pohybu neuškodí.

rigormortis

Amputace nohy?

suaeda

Jde to, ale nikomu to nepřeji. V duchu hesla „Arbeit macht frei“ – „práce osvobozuje“ to jde buď v koncentráku, nebo v gulaku. Malý příděl potravin, tvrdá práce a fyzické případně psychické týrání. Zapomněl jsem, že u nás podobné „dietní“ tábory byly také (Jáchymov, Bytíz ad.)
V těchto zařízeních jak jsem četl se zhublo i o více než 5–10 kg za měsíc bez jo-jo efektu.

arygnoc

otázka schudnutia (zhubnutí) nie je cvičenie a jedálniček, ale zmena životného štýlu.

kompletná zmena stravovania sa (vynechať sacharidy (včítane sladených nápojov a sladkostí,biely cukor úplne vyradiť), prepálené tuky (fast food), zvýšiť príjem vlákniny, bielkovín, …) a proste hýbať sa (nevoziť sa dve zastávky autobusom, ale prejsť sa, dve tri poschodia vyšliapať peši, nevoziť sa všade autom (do rozumnej vzdialenosti), …), „nežrať“ z nudy (kino, tv, cestovanie, …)…

toť celé umenie – samozrejme, čo sa týka zdráveho organizmu, kilá spôsobené chorobou sú inou parketou.

za mesiac to nebude 5–10 kg, ale za rok vás tento problém nebude trápiť, budete mať trvalo rozumnú figúru.

😉

hanny 2

Cambridge dieta – http://search­.seznam.cz/?q=di­eta%20cambrid­ge&sourceid=web&thru=­related&sId=_YP­qBEsGgf5gBbiDin­ww
Je to hubnutí pod dozorem,opravdu funguje – vyzkoušeno!
Je to ale docela drahý špás – cca 6000/měs.

Nebo Atkinsonova dieta – tu můžeš držet sám,stačí nastudovat pravidla.
http://search­.seznam.cz/?q=At­kinsonova+die­ta+pravidla&sId=_YP­qBekvxL6oBbiX­RXy0&sourceid=top&sgId=­RRPluJPi4vxXhbIJ­zAIxLNwokSzvki­pokS-vYG4aTL%3D%3D&oq=At­kinsonova+die­ta+pravidla&aq=-1&su=b
U těchto diet nemusíš cvičit a opravdu zhubneš,ale samozřejmě můžeš.
ALE – žádná není bez jojo-efektu,musíš se hlídat,jinak zase přibereš!
Přečti si i diskuze a zkušenosti uživatelů.

ReHu

5–10 kg bez jo-jo efektu???
HA HA HA HA
Projdi zde, již mnohokrát položené, otázky a určitě odpověď najdeš. A google ti taky poradí.

Šidlo

5 kg je moc…ak ste doteraz nikdy nedržali diétu, dalo by sa…ale to skôr 3 kg sú reálne

najlepšie stravovanie je podľa Sipeky:

  1. jesť polovičné porcie (pol taniera polievky a pol šnicla na obed…po 4 hodinách koláč, po ďalších 4 druhú polku na večeru)
  2. jesť každé 3–4 hodiny, aj v noci ak ste hore
  3. ovocie a zelenina medzi jedlami
  4. jesť všetko ,na čo máte chuť okrem fast foodu a najväčších hnusov
  5. nestresovať sa zbytočne.....­...fyzicky ani duševne
  6. aspoň 30 minút denne pohyb…nie nárazové, nie do odpadnutia

funguje to na všetky vekové kategórie, aj pri zlej štítnej žľaze

Sonka Pop

Já třeba proteinovou dietu držím a jsem nadšená. Mám koupenou dietu https://www.ke­tofit.cz a jsem nadšená. Jinak teda musím říct, že jsem moc překvapená tím, jak jsou jídla chutná. Jsem se bála, ale jakože mňam.

Pajka.111

Ahoj, jak prosím funguje proteinová dieta? Na jaké principu? Díky moc za vysvětlení.