Kai

Hubnutí – nárůst a úbytek váhy?

Cvičím každý den (tedy po 3 dnech vždy volňásko, tak jen procházka) ale jím zdravě, po třech hodinách, žádný slazený, jen vodu nebo zelený čaj … ale ten den, kdy necvičím mi přijde, že jde váha nahoru.. Je to normální? A proč?

Odpovědi
Alesh

Máš něco jako paranoiu. 🙂 Za chvíli uvidíš třeba i trávu růst. 🙂
Prostě se přestaň tolik sledovat, tolik o tom přemýšlet a místo toho se věnuj nějaké smysluplné aktivitě.

anonym

…„den, kdy necvičím mi přijde“… Mocka se pozoruješ. 😉 Navíc – kolísání váhy je normální i během dne.