Baruš-lolli

Hubnutí- co myslíte?

Dobrý den.
Jím zdravě, pětkrát denně a cvičím, každý den půl hodinu, až 45 minut.
Myslíte, že kila půjdou dolů, nebo nahoru?
Myslím tím, může se stát, že sice centimetry budou ubývat, ale naberu na váze, protože mi přibude svalová hmota? A kolik tak zhubnu za 2 měsíce?
Co myslíte? Předem děkuji :)

Odpovědi
Akzeret

Záleží na aktuální váze a na tom, kolik tuku v těle máš. Jestliže jsi silná, tedy máš velké tukové zásoby, kila půjdou dolů. Pokud jsi hubená, spíš se pouze zpevníš. Také záleží, CO cvičíš.
Nejideálnější je zbavovat se tuku a zpevňovat tělo – tedy jíst rozumně a cvičit, tvůj postup je ok. Co se týká zhubnutí za 2 měsíce… doporučeno je 0.5–1 kg týdně (4–8 kg za 2 měsíce).
Přeju pěkný výsledek ;)

Sonka Pop

Ahoj, prosím o rady… Chtěla bych zkusit nějakou proteinovou dietu, jen nevím, po jaké sáhnout. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je jich celá řada. Jaká je podle vás nejlepší?

Jakub Tlapal

S manželkou jsme se taky rozhodli konečně zhubnout a ona objednala hubnující Black Latte drink, který pijeme místo dopolední svačiny , a ze začátku jsem tomu tedamoc nevěřil, ale máme díky němu už každý 5 kg dole, a to ani nijak zvlášť ani necvičíme, takže ideální pro mě 🙂 .

XenieRo

Ahoj všem, prosím o vaše rady a zkušenosti. Jsem věčný dietář. Celý život pořád něco držím a s ničím se mi nedaří zhubnout. Uvažuju nad proteinovou dietou. Co myslíte, jaká je podla vás nejlepší?

Pajka.111

Ahoj, já jsem tuto dietu držela a musím říct, že koupit si https://mixslim.cz/ bylo moje nejlepší rozhodnutí. Všem jedině doporučuju!