Lenča59

Hubnutí…?

Ahoj mám takový problém..připadá mi..ne vlastně mám takovů tlustý krk a bradu. když např. dám hlavu dolů třeba jen o 2 cm než ji „nosím“, tak už se tam nahrnou …tuky =/ Je mi míň než patnáct měřím 164 cm a vážím 56, a sem strašně nenažraná, miluju čokoládu a každý den musím sníst něco dobrýho (právě ty čokoládový tyčinky atd.)ale nejsem nějakej špek, nějak moc tlustá nejsem jen vážím o 2,3 kila víc než bych měla. Nevíte jaké cviky na to úččině pomáhají? Myslíte že když se budu krotit a začnu jíst normálně, že jak porostu tak se mi to…no, „stáhne“?
Doplňuji:
Díky…a pomáhají ty cviky jako např.: kroužení hlavou, nebo že nahýbám hlavu k pravýmu pak k levýmu rameni..nevím jak to říct přesněji :D

Nejlepší odpověď
Drap

Vypust sladkosti, omez čokoládu a hýbej se. Stačí každý den chodit na delší procházky.

Další odpovědi
huxa

hele, musíš rozlišovat tuky a kůžu, v tvém případě to bude spíše kůže

terry

Ty cviky, které uvádíš mají pomoct na co? Na tu bradu? Tak to rozhodně ně.
Na tu bradu můžeš vysunovat bradu. Aby se kůže napínala a zůstala pružná.
Ale v 15-ti letech to je naprosto zbytečné. Je sotva dokončený vývoj.

Pajka.111

Jo? Přišla ti ta jídla chutná? Já mám právě problém… Už se na proteinovou dietu chystám dlouho, ale vždycky pak někde najdu, že je po ní hlad nebo že jídla se nedají jíst. Čili u toho Prodietixu bys řekla, že je chutný a zasytí?

SuzanKa

Ahoj, já jsem Prodietix držela :) Zajímá tě něco konkrétního? Jinak dole mám 15 kg a trvalo mi to 3 měsíce, vč. udržovací fáze.

XenieRo

A je tu někdo, kdo držel třeba proteinovou dietu? Konkrétně dietu prodietix https://www.pro­dietix.cz/? Jak se vám osvědčila? A jaký program jste drželi a kolik jste dali dolu?

Sonka Pop

Ahoj, já jsem ji držela :) Proč se ptáš? Zajímá tě něco konkrétního? Jinak dole mám 15 kg a trvalo mi to 3 měsíce, vč. udržovací fáze.

Pajka.111

A ty teda držela tu proteinovou dietu https://www.pro­dietix.cz/? A můžu se zeptat, jak je to s chutností těch jídel?

Sonka Pop

To nevím… mě na to pomohla kompletní změna životního stylu, stravy a cvičení…

Pajka.111

A ty na nějaké cvičení chodíš? Na jaké a kam? A jaké máš výsledky?

girl7

Pokud si s hubnutím nevíte rady, tak jako jsem si nevěděla já, doporučuji vyhledat odborníky. Mě pomohli ve Světě Zdraví.

SimonS

Dobrý den girl7 ano? Já právě zvažuji, že zkusím nějakého odborníka na hubnutí. Svět Zdraví to jsou toto oni, že? https://www.svet-zdravi.cz/
Myslím, že je znám z reklam apod. Jsou dobří teda, ano?

girl7

Ano to jsou oni ;)
Ano mívají reklamy i v tv. Mě velmi pomohli. Sama jsem si nevěděla už rady. Oni mě nasměrovali, pomohli. Doporučuji na 100 %

SimonS

Tak to budou oni. Díky moc tedy. Já se jim ozvu a zkusím to teda asi s nimi, uvidím :)

girl7

Není vůbec zač. Tak držím palce, at se dostaneš brzy na váhu, kterou si přeješ 😉