Avatar uživatele
Lenča59

Hubnutí…?

Ahoj mám takový problém..připadá mi..ne vlastně mám takovů tlustý krk a bradu. když např. dám hlavu dolů třeba jen o 2 cm než ji „nosím“, tak už se tam nahrnou …tuky =/ Je mi míň než patnáct měřím 164 cm a vážím 56, a sem strašně nenažraná, miluju čokoládu a každý den musím sníst něco dobrýho (právě ty čokoládový tyčinky atd.)ale nejsem nějakej špek, nějak moc tlustá nejsem jen vážím o 2,3 kila víc než bych měla. Nevíte jaké cviky na to úččině pomáhají? Myslíte že když se budu krotit a začnu jíst normálně, že jak porostu tak se mi to…no, „stáhne“?
Doplňuji:
Díky…a pomáhají ty cviky jako např.: kroužení hlavou, nebo že nahýbám hlavu k pravýmu pak k levýmu rameni..nevím jak to říct přesněji :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vypust sladkosti, omez čokoládu a hýbej se. Stačí každý den chodit na delší procházky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

hele, musíš rozlišovat tuky a kůžu, v tvém případě to bude spíše kůže

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Ty cviky, které uvádíš mají pomoct na co? Na tu bradu? Tak to rozhodně ně.
Na tu bradu můžeš vysunovat bradu. Aby se kůže napínala a zůstala pružná.
Ale v 15-ti letech to je naprosto zbytečné. Je sotva dokončený vývoj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Jo? Přišla ti ta jídla chutná? Já mám právě problém… Už se na proteinovou dietu chystám dlouho, ale vždycky pak někde najdu, že je po ní hlad nebo že jídla se nedají jíst. Čili u toho Prodietixu bys řekla, že je chutný a zasytí?

před 1601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já jsem Prodietix držela :) Zajímá tě něco konkrétního? Jinak dole mám 15 kg a trvalo mi to 3 měsíce, vč. udržovací fáze.

před 1661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

A je tu někdo, kdo držel třeba proteinovou dietu? Konkrétně dietu prodietix https://www.pro­dietix.cz/? Jak se vám osvědčila? A jaký program jste drželi a kolik jste dali dolu?

před 2025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, já jsem ji držela :) Proč se ptáš? Zajímá tě něco konkrétního? Jinak dole mám 15 kg a trvalo mi to 3 měsíce, vč. udržovací fáze.

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A ty teda držela tu proteinovou dietu https://www.pro­dietix.cz/? A můžu se zeptat, jak je to s chutností těch jídel?

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

To nevím… mě na to pomohla kompletní změna životního stylu, stravy a cvičení…

před 2059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A ty na nějaké cvičení chodíš? Na jaké a kam? A jaké máš výsledky?

před 1998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Pokud si s hubnutím nevíte rady, tak jako jsem si nevěděla já, doporučuji vyhledat odborníky. Mě pomohli ve Světě Zdraví.

před 2237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Dobrý den girl7 ano? Já právě zvažuji, že zkusím nějakého odborníka na hubnutí. Svět Zdraví to jsou toto oni, že? https://www.svet-zdravi.cz/
Myslím, že je znám z reklam apod. Jsou dobří teda, ano?

před 2234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Ano to jsou oni ;)
Ano mívají reklamy i v tv. Mě velmi pomohli. Sama jsem si nevěděla už rady. Oni mě nasměrovali, pomohli. Doporučuji na 100 %

před 2226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Tak to budou oni. Díky moc tedy. Já se jim ozvu a zkusím to teda asi s nimi, uvidím :)

před 2221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Není vůbec zač. Tak držím palce, at se dostaneš brzy na váhu, kterou si přeješ 😉

před 2220 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví