demenceee

hubnu ale proč ?

nevim co se deje ale za necele 2 mesice jsem zhubla 5 kilo, vazila jsem 65 kg a merim 177 cm je mi 17 let. Ted vazim 60 kg. Nehubnu jim uplne vsechno sladkosti no proste cokoliv a ani necvicim proste ze bych se nejak snazila. Byla jsem u doktorky jestli to neni stitna zlaza nebo tak ale proste nic. To ze hubnu mi nejak nevadi ale porad mi kazdy rika ze mizim pred ocima ze porad hubnu ale me to zas ani tak neprijde. Mamka do me porad hsuti ze nic nejim ale jim normalne ! Nevite co to muze byt ? diky

Nejlepší odpověď
anonym

Ono je otázka, zda to, že „jíš normálně“, je pro Tvůj organizmus dost. Nevědomky se možná více pohybuješ, něco jsi z jídelníčku vynechala a podobně. Pokud budeš tímto tempem pokračovat, tak to začni řešit s doktorkou a tentokrát už ne jako nějakou prkotinu, ale jako stav, který Ti nahání strach. Může to být opravdu jenom dočasné a může to souviset s hormony. Každopádně by se ale takový stav měl brzy zastavit. Příčinu zjistí nejlépe lékař. Dej potom vědět, čím bylo hubnutí zapříčiněno.
Možná se Ti podařilo to, po čem spousta lidí marně touží a vzdychá, najít způsob, jak se zbavit kilogramů navíc.

Další odpovědi
anonym

nic vážného to snad nebude, ve tvém věku jsem měla taky problémy s váhou, vlastně celý život s tím bojuju, když mi bylo jko tobě, bl jsem jak bumbrdlik, teď mívám od 49 kg, do 55 kg, a měřím 168 cm. Mě taky pořád říkají, jak jsem hubená a nemůžu za to, takové letušky třeba, nevím, jestli to ještě platí, musí mít váhu takhle: když by třeba měřila 170 cm, měla by vážit mínus 110, takže 60, tak začni chodit do posilky, když budeš cvičit, nabereš zdravě svalovou hmotu a bude to ok

Kyta

genetika,,já třeba nepřiberu ani,kilo,,a su chudý,,na svou výšku,,a promin,,si ještě ve vývinu,,takže to nehrot,,to je v poho,,nedělej si starost

tono

Původně bych typoval na tu štítnou žlázu, ale když je vyšetřena, tak asi byl vyšetřen také cukr?? A co stres nebo psychika? Nejste stresovaná? Pokud by to pokračovalo, tak musíte jít k lékařce znovu a udělají další speciální testy .
Nespokojila bych se s tím, že je to k věku. To se mi opravdu nezdá. Pokud je dostatečný příjem, nemůže být za dva měsíce 5kg dole. Hlídejte si to. Zdravím.

lindicka4478

Já jsem se snažila shodit pár kilo hlavně kvůli tomu, že jsem se před plesovou sezonou cca 2 měsíce do maturitního plesu nemohla vlézt do svých šatů. To jsem měla sakra velkou motivaci. Na cvičení jsem nikdy nebyla a tak jsem brouzdala po internetových fórech a od různých holek se snažila zjistit, co funguje. Irenka mi doporučila na hubnutí toto: https://kavalishou­.cz