hanny 2

Hubne se při břišních tancích břicho?Mám dojem,že břišní tanečnice právě bříška trochu větší mají.

Nejlepší odpověď
GM

Břišní tanečnice mají větší, někdy i dost větší bříška, protože v Orientě to není na závadu, naopak ženy při těle tam jsou sexy, tloušťka je symbolem blahobytu.

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že při tancích nejde ani o hubnutí ale o radost z pohybu a uvolnění
to je můj názor a toto jsem ti našla

Fyzické účinky břišního tance
zlepšení prokrvení celého těla, pohyblivost a koordinace
zlepšení postavení těla
zvýšení pružnosti celého těla a síly jednotlivých svalů (namáhány jsou stehenní i lýtkové svaly, svaly trupu a u tance se svíčkami nebo závojem zejména paže)
celkové formování postavy
posílení svalů dna pánevního a usnadnění porodu
zmírnění menstruačních bolestí
při tanci se uvolňují svaly v oblasti pánve, což napomáhá léčbě neplodnosti
díky stimulaci vnitřních orgánů se upravuje zažívání
velmi pomáhá od ztuhlosti krčních svalů a tak i od bolesti (dnes tak časté od sezení u počítače)
Psychické účinky břišního tance
přináší radost a uvolnění
odbourává stres
zvyšuje sebevědomí

zdroj -net.

iceT

V zemích,kde je břišní tanec doma,se prý větší bříško a nějaké to kilo navíc docela hodí,tamějším mužům se to tak líbí,protože při těch pohybech se všechno hezky rozvlní,včetně těch cingrlátek,a prý štíhlé břišní tanečníce nejsou tak sexy.Tedy pro tamější muže…
Doplňuji:
Jedno arabské přísloví praví:Žena bez bříška je jako nebe bez hvězd…tedy myslím že arabské…