HUAWEI Y300 - sám od sebe se vypíná - PROČ ?

Ahojte , minulý pátek jsem přítelkyni koupil nový mobil, přímo v T-Mobile prodejně, Huawei Y300 . Fungoval snad jen první den normal,a od té doby se začal sám vypínat, nejvíc když je na nabíječce, zkusil jsem restart,jakože tovární nastavení, a vypíná se snad ještě častěji. Prostě se vypne a hned zapne. Nevíte někdo co to může být ? Vím že nejvíc jednoduché je zajít s ním do prodejny,ale zase nechci vypadat za trotla, jen proto esi tam přítelkyně něco namačkala když si s ním hrála a seznamovala se. Ona temu moc nerozumí,takže mi ani nepopsala co dělala,nedělala,atd. Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Protože Huawei není dobrá značka :)

Další odpovědi:

Pokročilý

Pockej si na radu od Bedyho... on je pres mobily machr. me tenkrat radil si koupit HTC a prave me rikal ze huawei a jeste mluvil o jedny znacce ze to neni dobry kupovat ze dobry je HTC Nokia a Iphone

Zlatý

S mobily Huawei nemám příliš dobré zkušenosti. Bohužel zde cena odpovídá kvalitě.
Navrhuju to jít reklamovat, tohle je určitě závada, když se mobil sám o sobě vypíná.

Příště by bylo dobré se levným telefonům s operačním systémem Android vyhnout. Nejsou příliš kvalitní, jsou s nimi problémy.

Taky mam HUAWEI a dela porad problemy..mela sem za sebou 2 typy a oba blbly..na reklamaci mi rekli: "reklamace"? "HUAWEI ze"?
Takze ti doporucuji koupi si novy mobil ale ne HUAWEI.treba SAMSUNG..ten nikdy nesklame..
Tenhle typ(HUAWEI G510)mam 2 tydny a taky se sam od sebe vypina a i ostatnim co znam a maji HUAWEI..
Takze hodne stesti:-)

Pokročilý

Mám Huawei G300 a jede bez sebemenších problémů. Mám ho rok. Rozhodně není pravda, že je Huawei špatná značka. Na zmetky narazíš i u Samsungu, kde je výrobní cena srovnatelná s Huawei, jen se platí za značku. V tomto případě bych se podíval na Android forum nebo to zašel reklamovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.