WRC.Patrik

HUAWEI Y300 – sám od sebe se vypíná – PROČ ?

Ahojte , minulý pátek jsem přítelkyni koupil nový mobil, přímo v T-Mobile prodejně, Huawei Y300 . Fungoval snad jen první den normal,a od té doby se začal sám vypínat, nejvíc když je na nabíječce, zkusil jsem restart,jakože tovární nastavení, a vypíná se snad ještě častěji. Prostě se vypne a hned zapne. Nevíte někdo co to může být ? Vím že nejvíc jednoduché je zajít s ním do prodejny,ale zase nechci vypadat za trotla, jen proto esi tam přítelkyně něco namačkala když si s ním hrála a seznamovala se. Ona temu moc nerozumí,takže mi ani nepopsala co dělala,neděla­la,atd. Díky.

Nejlepší odpověď
LucinkaLLL

Protože Huawei není dobrá značka :)

Další odpovědi
zelezo1983

Pockej si na radu od Bedyho… on je pres mobily machr. me tenkrat radil si koupit HTC a prave me rikal ze huawei a jeste mluvil o jedny znacce ze to neni dobry kupovat ze dobry je HTC Nokia a Iphone

Bedy

S mobily Huawei nemám příliš dobré zkušenosti. Bohužel zde cena odpovídá kvalitě.
Navrhuju to jít reklamovat, tohle je určitě závada, když se mobil sám o sobě vypíná.

Příště by bylo dobré se levným telefonům s operačním systémem Android vyhnout. Nejsou příliš kvalitní, jsou s nimi problémy.

peace

Taky mam HUAWEI a dela porad problemy..mela sem za sebou 2 typy a oba blbly..na reklamaci mi rekli: „reklamace“? „HUAWEI ze“?
Takze ti doporucuji koupi si novy mobil ale ne HUAWEI.treba SAMSUNG..ten nikdy nesklame..
Tenhle typ(HUAWEI G510)mam 2 tydny a taky se sam od sebe vypina a i ostatnim co znam a maji HUAWEI..
Takze hodne stesti:-)

uccello

Mám Huawei G300 a jede bez sebemenších problémů. Mám ho rok. Rozhodně není pravda, že je Huawei špatná značka. Na zmetky narazíš i u Samsungu, kde je výrobní cena srovnatelná s Huawei, jen se platí za značku. V tomto případě bych se podíval na Android forum nebo to zašel reklamovat.