Tyna97

Huawei Ascend G300 nebo Samsung S5830i Galaxy Ace?

Ahoj, sháním nový mobil, dlouho jsem odolávala koupit si dotykáč, ale obyčejný a dobrý už snad ani nejsou. Takže jsem se pokoukala na internetu, poptala se pár přátel a vyšli mi dva. Huawei Ascend G300 a Samsung S5830i Galaxy Ace. Hledala jsem hlavně tak nějak do 4500 Kč s wifi, větší display atd. Je mi 16, mobil využiju na volání, SMSky, hry, hudbu, obrázky, pár videí a hlavně připojení na net. Je tu nějaký znalec, který by mi poradil? Který z nich je lepší? Přidávám odkaz srovnání na heurece: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/srovnani-produktu--samsung-s5830i-galaxy-ace_-_huawei-ascend-g300/?fromclipboard
Předem díky

Odpovědi
balca

Tedka přijde nával nových telefonů s CESU (2013) takže bych ještě počkal a když už teda tak jednoznačně Ascend. ;)

Bedy

Pořád se vyrábějí i nedotykové mobily.
No Samsung galaxy Ace to je hrozný křáp, s tím bys měla jen starosti – ten se časem hrozně zahltí, seká se, apod. – v servise se to furt musí resetovat do továrního nastavení, aby to bylo použitelný.
Takže z tohodle výběru bych si vybral ten Huawei. Má lepší display, je výkonnější, má víc paměti ale zase má menší výdrž baterky.
Kdybych ti měl doporučit výbornej dotykáč do 4500Kč, tak bych ti doporučil mobil Nokia Lumia 710 nebo LG E900 Optimus 7.
V základu má výbornou výbavu, dobrej výkon a taky má úsporný systém Windows Phone (ne náročnější Android) – s tím souvisí i výhoda, že si mobil nemusíš brzdit antivirem. Aplikací a her pro WIndows Phone je taky dost – určitě oceníš herní portál Xbox Live – tam je spousta dobrejch her – to ti třeba Android nenabídne.
Má i kvalitní velký display a wifina je tam samozřejmostí.

Kdybys chtěla nedotykáč, tak ti doporučím mobil Nokia C3–00 nebo Blackberry 8520 Curve. Ale tam je to horší s hrama – Nokia tam má jen prostředí S40 a tam je to s hrama trošku horší a BlackBerry na tom s hrama taky není nejlépe – není tak velký výběr.

Pak jsou i mobily, který mají dotykový display a zároveň klávesnici.Tady bych ti doporučil HTC 7 Pro nebo Nokia C6.
Ten HTC 7 Pro má taky operační systém Windows Phone a je opravdu dobrej. Ta Nokia C6 má nevýhodu, že má starší operační systém Symbian S60 a ten už není tolik podporován vývojaři her oproti tomu Windows Phonu.

Takže tady máš pár tipů. Snad si dobře vybereš.

anonym

speciální službu která doporučuje optimální chytré telefony podle speficikovaných potřeb najdete na adrese www.lepsitelefon.cz …

osobne bych z tech dvou nevzal ani jeden najsou se jiste vhodnejsi modely.
Doplňuji:
za tu cenu je myslím optimální Xperia U nebo Xperia Sola …