Huawei Ascend G300 a Router Asus RT-N12

Je to podle vás dobrá koupě ten mobil a router? Vše jsem dneska zprovoznil a teď to testuji, zatím s tím nemám žádné problémy. Dokázali by jste sami vše taky zprovoznit bez problémů? U Vodafone jsem si zaplatil internet tarif ten nejlevnější s automatickým navyšováním limitu.

Odpovědi
marek.29

Je to špatná koupě

Jako špatnou koupi vidím ten mobil. Router mám totiž já osobně od Huawei a ten šlape jako hodinky. Bohužel nejsem zastáncem toho, že jedna firma dělá milion věcí. Logicky jednu z nich musí pak odrbávat nebo umí někdo líp než tadyten „všeuměl“. Jinak mobil vypadá fajn, ale já bych šel spíše do iPhonu, pokud mám míň peněz tak do Samsungu Galaxy. Router nemůžu posoudit – vypadá zajímavě s těmi 2 anténkami – pokud má výrazně větší dosah než routery s 1 anténou, pak bych ho ocenil – v našem domě máme problém s pokrytím wifinou docela..