bara32101

Co se dá upéct ve formě?

Mám menší a bez obrásků
http://www.ho­memag.cz/asset­s/clanky/2012-04/clanek01098/u­pload/photo/for­ma2.jpg

Nejlepší odpověď
ptáč

Co do té formy dáte? Mouku, šlehané bílky, strouhaný sýr, prokládané hovězí s vepřovým, drcené oříšky, máslové těsto a vše do se pěkně čte? Vše lze upéct v jedné univerzální formě. Jsou maminy, které vaří vše v Remosce, i buchty. Na cukroví stačí plech. Domácí chléb a buchty s korpusy na dorty potřebují formu.

Další odpovědi
briketka10

ten odkaz není v pořádku
ani ho nenačtu nemohu
poradit..
Doplňuji:
ptala ses už 3× stačilo odpověď doplnit
a dát správný odkaz na tu formu, ale i
tak jsi ho nedala, jak ti můžeme poradit
a dát recept ? ostatně hodně jich najdeš
na Googlu jen si napiš recepty cukroví
do formy apod.

Mc Merkurion

ježíš,dyť takový formy měla už moje bábi,co tady objevujete amériku? co by asi ,to co v normálnim pekáči či formě,jak říká ptáč…

cochee

To je obyčejná dortová forma. Taky máme bez obrázků. Slouží k upečení dortového korpusu, ale i za studena (Malakov) a je-li třeba i k dozdobení např. pomocí želé.

briketka10: odkaz je nečitelný, protože zdejší redakční systém přidává do dlouhých odkazů mezery a dělá to jak při přímém napsání linku jako tady, tak i umístí-li se link do Zdroje. A některé weby si s těmi mezerami neví rady. Děje se to nezávisle na vůli přispěvatele. Stačí odkaz upravit a mezery odstranit.

briketka10

některé formy jsou i takové :
http://www.eu­ronics.cz/ima­ge/product/800x800/30­5595.jpg

briketka10

cochee

už jsem ten obrázek našla dobrý 😁

cochee

🙂