anti-talent

HTC EVO 3D nebo Sony Ericsson Xperia Arc S ?

Hodně podobné, tak si nevím rady do kterého jít. Nějaké cenné rady a tipy? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

podle obvyklých preferencí:

1/ Muž volí EVO 3D kvůli výkonu a technické výbavě

2/ Žena volí Bílou variantu Xperia Arc kvůli luxusnímu designu

/////

tak EVO 3D je technicky rozhodně lepší. Ve vykreslování prostorové grafiky je skoro dvojnásobně rychlejší. Pokud ho seženete (bývá často vyprodaný) jděte do EVO 3D.

Xperia Arc S je zase stylovější a rozhodně lépe vypadá, pokud je to telefon pro ženu, je xperia jasnou volbou.