klaruška

Hry ve vodě

Dobrý den, právě máme v prváku plavecký výcvik as je nás tam 40 holek. Učitelé nám dovolili si vybrat, co chceme dělat, jinak že budou jen skoky a plavání podle nich. Nějaké nápady na aktivity ve vodě, hry,cviky,zábavu?

Nejlepší odpověď
Deli

Chodím na akvaaerobik, takže zkuste zapojit ruce, nohy, poskoky, výkopy… a zaposilujte si ve vodě.
Závody v běhu napříč bazénem tam a zpět – překvapí Vás, jak je to náročné. (V mělké části bazénu.)
A na dovolené jsem zažila tanec ve vodě, vezměte sebou rádio a pusťte si ho tam a můžete to vyzkoušet, je to super!

Další odpovědi
VampGirl

My jsme kdysi na táboře hráli takovou vodní házenou. Dvě branky, dvě družstva a snažili jsme se malým plastovým míčkem trefit branku. Docela legrace. 🙂

Michal Kole

Hlavně se nepotápějte na čas, protože může nastat blackout. Zvlášť když před tím hyperventilujete (pomalé hluboké dýchání).