kočičky love

Znáte nějaké podobné hry pro děti jako skovka, honka atd..?

Doplňuji:
Hry pro děti skovka,honka atd.. a sou to 2 děti 10 a 12 let
vím jak se to hraje ale ještě nějaké takové hry? neznáte a jak se hrají?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

S gramotností nejdál dojdeš, zkuste dětem nabídnout literaturu. Nebo vyražte třeba na památky, zkuste do zábavného parku… Viz kudy z nudy. Neuškodí třeba sportovní aktivity.
Doplňuji:
Do háje s literaturou nepujdu. Neotravuj normální lidi. Nechápu co sis chtěla dokázat tou zprávou co jsi napsala.

Další odpovědi
Drap

A co s tím ? Nevíš jak se to hraje ?

anonym

A tady jsou taky nějaké rady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-venku-s-detmi-ale-ne-kdyz-prsi-i-kdyz-je-hezky

Mc Merkurion

podle gramatiky moc stará nebudeš,tak mi neříkej,že si nic nepamatuješ,jako čtení knih je to nejjednodušší,za­bere to nejvíc času a nejmíň to stojí…
Doplňuji:
„nevím sem dítě a nebaví mě to hlavně O PRÁZDNINÁCH TY TUPČE“,tvoje odpověď poštou,tak jdi na nějaký dětský web…

Nevíteto?

Co něco schovávat a pak tu věc hledat 🙂

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.