HillerTom

Hry opravdu zdarma?

Dobrý den,

syn narazil na web www.zdarmahry­online.cz a chce něco hrát.

Je to opravdu zdarma? Už se nám stalo, že ve hře zdarma utratil peníze na mém tabletu.

Děkuji za odpověď

Tomáš H.

Odpovědi

Když jsem ty hry jen rychle očkem prolítnul tak to jsou hry opravdu zdarma, ale potom ve hře si můžeš dokupovat předměty za reálné peníze.
Myslím že některé tablety mají funkci dětský režim a tam to zablokuje kreditní kartu.
Doplňuji:
Teď mě napadá, že to tohle asi nebude hrát na tabletu, ale počítači… tam nehrozí propojení s kartou. :)

tencosepta

Tyhle hry jsou opravdu zdarma, akorát si může kupovat bonusový věci.

pohoja

Ty nejlepší hry ZDARMA – nechybí ani pecky jako World of Tanks, sportovní Boxing Duel, skvělá antická Grepolis a spousta dalších!

http://zdarma-onlinehry.cz