Mitvuše VANA

Hry na tábor!? Poraďte prosím

Ahoj zítra jedem na tábor jsme tam od pátku do neděle a v sobotu večer půjdeme všichni do místnosti kde bude každá chatka mít pro ostatní (bude nás víc jak 30) připravený program například nějakou hru,hádaní atd. A já (s holkama který budou v chatce) nemůžem vymyslet něco dobrýho budou tam od 1 až do 9 třídy poradíte mi prosim nějaké zábavné i naučné (nemusí být) hry?? Prosím budu ráda :)

Odpovědi
anonym

Zkus se kouknout sem:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=t%C3%A1bo­rov%C3%A9+hry
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=skautsk%C3%A9+hry

Andalusi

Na 1. den bych doporučila hru u které nevím název :D. Jde o to že se vezme rulička toaletního papíru a děti se posadí nejlépe do kruhu. Vedoucí, nebo někdo je obejde a každý si utrhne tolik částí (těch kostiček) toaleťáku kolik spotřebuje po „malé“. Poté se určí kdo začíná, a musí o sobě říci tolik věcí, kolik si utrh částí toaletního papíru. Výhodou je, že se mezi sebou trochu seznámí a dokonce se naučí šetřit papírem :D

Pak je také možnost zahrát si s kartami, na kterých můžou být zvířata, nebo prakticky cokoliv. Kartičky se dají do neprůhledného sáčku a hra začíná tak, že si dítě vytáhne kartičku, a musí o dané věci/zvířeti říci co nejvíce věcí. Za to získává body a buď je na konci tábora „burza“ kde si děti můžou za body koupit věci, nebo se třeba jen soutěží o nejvíce bodů.
Dá se vymyslet spousta her ;)