Gami.Pet

hry na registraci

Neznate nejake hry na registraci ? Neco jako staj.ufonek, bitefight, shakes a fidget.. Nekde kde se nestahuje jako metin 2 ,,, proste neco takoveho co jsem uvedla nic typu metin ze to stahnete a pak hrajete predem dekuji :)

Doplňuji:
Bedy: mam jen jednu kamosku a ven nemuzu byla jsem na chirurgii mam zavazany prst nejdu ani zitra do skoly :/

Odpovědi
Bedy

No znám hry typu Travian, Ikariam, Divoké kmeny apod.

P.S.: Není lepší být venku s kámoškama, než sedět u počítače?
Doplňuji:
Ale to mi neříkej, že máš jen jednu kámošku – co holky ve třídě? Nebo kluci? Opravdu je lepší jít ven nebo nějak na pizzu, čaj či třeba zákusek a poklábosit, než si hrát po internetu a bavit se virtuálně.

Jinak ty hry, co jsem ti psal, budou asi spíš pro kluky, ale to neznamená, že by je holky hrát nemohly 🙂

Krepy

Zkus toto: www.bigpoint.com
Tam máš tolik pravidelně aktualizovaných českých her, až to bolí…
Doplňuji:
Jsou online…

Tw!st

Zkus Ikariam, tam si stavíš město a rozšiřuješ budovy a hradby :)