bafi77

hry na pc zdarma

prosim vas nevite nekdo kde stahovat cele hry zdarma treba nhl 09,nebo fifa 09 a jak to ukladat a otvirat a instalovat diky predem

Nejlepší odpověď
AVATAR666

stahni si torrent pak di na thepiratebay.org najdi si nhl 09 a stahuj de to pozastavit. ulozi se ti to ve winraru tak to musis extrahovat a pak tam budes mit instalacky a pak to klasicky nainstalujes

Další odpovědi
SinceX

chlape tomuhle se říká WAREZ – čili pirátské šíření dat, správně by tvoje otázka měla být dávno uzamčená, ale pokud na tom trváš, jak poradil AVATAR, můžeš si stáhnout torrent na piratebay.com vložit do programu uTorrent, nebo jiný nástroj, poté stáhnout, a odpackovat z RARu, nebo pomocí Daemon tools „vypálit“ obraz disku :)) a začít klasicky instalovat..:)