bafi77

Hry na pc a spusteni

potrebuju pomoct nainstaloval jsem si medal of honor a kdyz ji chci spustit tak mi naskoci ramecek s timto textem.Please insert the correct CD-rom,select ok and restart aplication.A hra se nerozjede co to po me chce

Odpovědi
anonym

Prosím vložte správný CD-rom,vyberte ok a spustit znovu použit.

infant

Ta hra nebude original, co? Takže buď si kí poctivě kup v obchodě, nebo si musíš na internetu vyhledat crack.

romik01

napiste mi na mail neco pro vas budu mit.

Misak22

Já mam Vistu a také tuto hru nespustím a nevim proč,něco mi to píše anglicky ale netučím co.Prý je to tou vistou že nepodporuje crack tak nevím.