Elizabet

Hry..na párty?

Neznáte nějaké hry které bych si mohla zahrát s kamarádkami na mé narozeninové párty?
POPŘÍPADĚ NĚJAKOU STRÁNKU S NÁPADY A HRAMI ?
Doplňuji:
Je nám od 12 do 14 let

Nejlepší odpověď
kropitko

napadla mně flaška,ale pak jsem to zavrhla,jábych zkusila takovou hru. Budu se ti jí snažit popsat,na lístečky budete psát blbiny typu,kdo,kde,s k­ým,co, proč, jak,apod…v závěru z toho např. vyjde. Michal ve skladě,protože měl čas, s Adélou si povídali,měli čas. Je to blbost,ale zkus to.

Další odpovědi
Spiritus

twister:)

ReHu

Jde o to, v jaké věkové kategorii se pohybuješ.

http://www.me­gahracky.cz/spo­lecenske-hry-mindok-cerne-historky-2/

P3p!no

Záleží jestli ti je 10 nebo 20 tam se téma her může lišit.:-)

lorja

Na papírky se napíší různé profese.Jeden si každý vezme a pomocí pantominy profesi předvádí,ostatní hádají o jakou profesi jde.Postupně se mohou znázorňovat třeba názvy filmů,nebo filmové postavy.Hráli jsme to na narozeninách mé sestřenice a dost jsme se nasmáli.

zuzka.kol.

bitku s věcma jako jsou plyšáci,polštáře atd…a nebo si pinkejte s balonky a ani jeden vam nesmi spadnout