vevinka007

hROZNĚ SE TRÁPÍM

Hrozně se trápím s takovou jednou kravinou, aspoň vy to budete považovat za kravinu, ale já?.. Já nejsem dospělá, tak se toho bojím! Napíšu o co jde!

V červenci jsem spadla z koně a zlomila si loket!
Pak jsem musela podstoupit operaci která trvala 1 hodinu a půl!
15 stehů a 6 rentgenů :/

No a teď mě zas čeká operace, mám tam v tom loktu drát a šroub a oni mi to musí vytáhnout! Na operaci jdu 29.11 !:/ Šíleně se bojím! Tentokrát mi nebudou dávat kapačky (Kádinu) , kádinu přes kterou se dává lék aby mě uspali! Ale prý mi píchnou jehlu do oblasti zad jak je páteř! A tam vsunou hadičku a tam bude ten lék nebo tak!:/
Nevím jestli to mám podstoupit šíleně se bojím! Zase stehy půjdou pryč! A mám fóbii z jehel! :'(
Zase tam budu muset zesvlíst před doktory, to je děs!!! A píchat jehlu do zad? To snad nemyslí oni vážně! Asi to nepodstoupím tu operaci a jdu si asik udělat sebevraždu!!!!!!!!!!!
Doplňuji:
Já to železo ale necítím takže je mi to jedno!
Ale když už tvrdíte , že můžu umřít tou jehlou , tak tím tuplem tam půjdu!
To fakt jako ne! Žádnou jehlu do mě cpát nebudou etě k tomu do zad!
Vy jste to zřejmě nezažil, takže..
Jo a ta kádina je lepší ty kapačky!

Nejlepší odpověď
iceT

Hodinu a půl na sále?15 stehů a šest rentgenů?!…no to je fakt příšerná operace…Co bys asi tak dělala,kdybys po nehodě měla strávit přes 12 hodin na sále,aby ti dali dohromady rozbitou páteř.Co bys dělala,kdyby ti hrozilo,že už nikdy nebudeš chodit?

Oni ti jen vyndají šroub,protože uznali,že je to pěkně srostlé a že už to nepotřebuješ.Ta­kovéhle operace se dělají na vrátnici.

Další odpovědi
Beer4Real

podle toho co píšeš si jenom malé rozmazlené, ufňukané děcko!
bych ti přál vidět lidi kteří podstupují daleko těžší operace a neřeknou ani Ň.
Doktoři ti chtějí pomoct a ty se radši pudeš zabit? máš tak stupidní myšlení že by ti měli radši darovat nový mozek než operovat loket

hanulka11

Lékaři o tom rozhodli ,vědí co dělají a co je právě pro tebe ze zdravotního hlkediska vhodné , tak netrojči . Opět ukazuješ své hysterické chování ,tak jak jsi tu už předvedla mockrát.Tak se uklidni, vše proběhne v pohodě a bude opět v pořádku.

huxa

tak, když se něco pokazí a píchnou ti to špatně, taky budeš mrtvá, takže s tou sebevraždou nic nezískáš. Některé děvčata přitahují starší bohatí muži, což doktoři vskutku jsou. Jestli se toho bojíš, nechtěla by ses s nimi domluvit na lokální anestezii? nicméně, zvláště tobě bych ti ji nedoporučoval… je lepší uměla uspat člověka, než aby v půlce operace omdlel. Tobě se líbí mít v sobě kusy železa?
Doplňuji:
omyl, zažil jsem to… a jsem moc rád, že mě uspali a nedělali to, když bych byl vzhůru…
a víš, že se ti můžou ty části začít rozpadat a uvolňovat do těla složky, díky nimž budeš mět křeče, budeš zvracet a budou ti umírat mozkové buňky? to dokonce mohou udělat i umělé kyčle
a v čem se kapačky liší od jehel? také ti musí vpichnout jehlu, akorát při kapačce ti to tam stéká pomaleji a nekontrolovaně

anonym

To, co popisuješ je pravděpodobně epidurální anestezie a používá se proto, že je mnohem šetrnější než celková narkoza. Věř, že lékaři mají větší zkušenosti než ty a ví co mají dělat. Nahých těl viděli ve svém životě stovky a ty nebudeš natolik vyjímečná abys vzbudila přemrštěný zájem o tvou nahotu. Pro lékaře jsi prostě tělo k opravě a oni k tomu tak přistupují. S klidem se jim svěř do péče, nedělej si zbytečné starosti a nebuď hysterická. Budeš v pořádku a se zdravou rukou se třeba i na tom koni naučíš cválat i skákat, jak si stále přeješ. Jen ti doporučuji abys poslechla rady lékářů a nelezla na koně dřív, než budeš v pořádku, ne jako nedávno když jsi ještě chodila rehabilitovat a už jsi jezdila. Ty víš, že jezdit moc neumíš, nemáš tu jezdeckou jistotu a mohla by sis neuváženě způsobit mnohem vážnější, třeba trvalé komplikace. Když máš takový strach z lékařských zákroků, tak nevyhledávej rizika.

bolak

Hele, třeba to ani nebolí, co ty víš :)

anonym

Svlíknout před doktory je maličkost. Já byl na operaci tenisáku obou loktů a umrtvení bylo lokální,jen mi píchli nějaký oblbovák a tak jsem operace prochrápal. Neměj strach,jsou horší operace a ta Tvoje je přímo banální,kterou by svedl novopečený Dr.Bolak

led

vevinka007, treba si povedať,:
„Zvládli to druhí a v horšom stave, dokonca bez umrtvenia "za živa“, musím to aj ja zvládnuť! Čo som horšia ako oni? A just! Vydržím!„
Ihla, kliešte – predstavuj si príbehy ´včielky Maja a jej kamarátov´ alebo ´Brouka Truhlíka´ pripadne ´Pat a Mat´
Nehovor o druhom "Vy jste to zřejmě nezažil, takže.“, nevieš, či to nemal horšie.
Keď mi vyberali klince pri lokálke, tak sme si s chirurgom vyprávali rôzne hororové príbehy, až po skončení ´práce´sme spolu kriesili asistenčnú sestru. Chudinka, ona tie horory videla v HD kvalite. :)
Doplňuji:
barbakan, myslíte tohoznámeho Dr.Bolaka, krycím menom MUDr.Štrosmajer ?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ne­mocnice_na_kra­ji_m%C4%9Bsta

Doktor Štrosmajer:„Vy si ze mě děláte srandu, to kdybych řekl našemu starýmu, že jsem něco pacientovi sliboval, tak mě vydědí…”
Doktor Cvach: „Teda promiňte, pane kolego, ale v tomto případě opravdu nechápu všecky souvislosti.”
Doktor Štrosmajer:„To než bych ti vysvětlil, to už bych do penze nic jinýho nestihl.”