Nikuuš

Hrozně mi elektrizují vlasy. Co s tím?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud Tě to opravdu tak štve, tak bych zainvestovala buď do „uhlazovacího“ kondicionéru, či emulze. Ještě předtím bych ale pouvažovala nad tím, jaký máš kartáč (hřeben) na vlasy.. Měla jsem ten samý problém a teta kadeřnice mi k Vánocům dala kartáč, který elektrizování vlasů zabraňuje (antistatický) a i když jsem mu vůbec nevěřila, tak jsem ihned změnila názor. 🙂 Zkus pouvažovat, kde je chyba.. 🙂

Další odpovědi
Ondrej01

Oholit..

hanulka11

používej po umytí kondicioner

P.T.

Taky je otázka, jestli jen po česání. Pokud po fénování nebo žehlení, je třeba šáhnout po fénu/žehličce s ionizátorem.

terry

Souhlasím s WeeBear.
A taky záleží, kdy.
Jestli po učesání, vždy, po oblečení svtru přes hlavu, …