Slepičák

Hrozně mě to štve =(

Dá se lidem poděkovat za odpovědi ? já jsem zvyklý že všude to jde,jen tu jsem to nevypátral

Odpovědi
hanulka11

Můžeš poděkovat hned při položení otázky …předem. Nebo v diskuzi která je pod každou položenou otázkou. Tam si diskutujeme .Snad budeš nyní spokojená, měj se fajn.

panenka

A nebo poděkování můžeš vložit taky u své otázky stačí kliknout na upravit nebo doplnit.
Ty jsi kluk?a proč máš holčičí profil

kapka

Jsi kluk, Slepičáku?