kikuše kiki

Hrozně mě svědí pokožka hlavy, prosím pomozte :/

ahojík :) chtěla bych se zeptat a moc bych ocenila odpověď......­...hrozně mě svědí pokožka hlavy vši nemám a vlasy si myji 2krát za týden lupy také ne, a ke kožnímu se mi nechce :/ …nevíte co to mohlo být???

Odpovědi
Michal Kole

Nezměnila si šampón nebo něco co se dává na hlavu ?
Nebarvila jsi si vlasy ?

Může to být alergická reakce na něco

Nezaprášila se ti hlava třeba pylem ?

hanulka11

možná jsi použila nevhodný šampon, zkus změnit značku a hlavně dobře oplachovat při mytí, kup si borovou vodu a promasíruj si pokožku hlavy …
Doplňuji:
oprava ne borovou …,ale březovou vodu

anonym

Zkus používat nějaký organický (přírodní – nesyntetický) šampon a po každém umytí opláchnout hlavu silnějším odvarem heřmánku, (2 sáčky na hrnek) a vmasírovat do položky. Měl jsem to samé a už je to pryč.
Doplňuji:
*do pokožky
😉

Larissa

Možná lupenka…