Hrozí vám chudoba?

Čeká nás zdražení energií, nájmů, zdravotnictví a léků, snížení mezd,…atd. Bojíte se, že se octnete v beznadějné ekonomické situaci? Ohrozí vás chystané utahování opasků nebo jste si jisti, že máte dobré vyhlídky do dalších let?

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že ne.
Zatím ne.
Ne.
Ano.

Další odpovědi
mosoj

Zatím mě neohrozí – ale vyhlídky tento stát dobré nemá !!!!!

oskar

Dvacet roků kradli,rozhazovali kde se dalo a na obyčejných lidech by chtěli šetřit jsou to normálni hajzlové.