ptáč

Hrozí postih za dočasné instalování umělé ruky a reproduktoru na hřbitově?

Ruka by se pohybovala a z reproduktoru by zněl hlas opakující dej sem játra, dej sem játra. Zesnulí už nemají smysl pro humor? Že by dřív byli samá legrace a potom jako když utne, by byli vážní a zachmuření?

Nejlepší odpověď
anonym

Toto napadne jen člověka s pohnutou myslí,jiný slova na to nemám.
Bez dalšího komentáře,ale úcta k zemřelým si myslím by měla být úctou a né si dělat na krchově z něčeho srandu.

Další odpovědi
jirka F

souhlasím s jugarem a taky tam odpočívají zesnulý takže to ani náhodou není vhodné a už vůbec to není na hřbitové vtipné sakra.

gecco

Až dva roky…
Při opakování nebo pokud by vás (pachatelů) bylo více, až tři…
😉
Drahá ´sranda´, ne?

redy

gecco= palec 🙂