Hrozí nějaký trest, pokuta, když u DPP uvedete, že jste na ÚP a není to pravda?

Nejlepší odpověď
standa

Nějak mi uniká smysl toho, že zamlčíte (někomu) skutečnost, že jste evidován(a) na ÚP.

Spíše bych to chápal opačně, a to když zamlčíte úřadu práce, že máte na DPP výdělek vyšší než 4.000 Kč…, tak pak byste mohl(a) mít problém s přijatou podporou.

Další odpovědi
colombo3

No otázku si vysvětluju tak, že asi tazatel myslí,že by ho nevzali na DPP,kdyby nebyl na UP,možná je to podmínkou pro přijetí,jako třeba v Tescu.Tam to funguje,ale potvrzení nechtěji,stejně to budete mít jako brigádu,tudíž jen s 15%ní daní.Takže žádný strach.