bolak

Hrozí nějaký trest, pokud jsem ženatý a v občanské průkazu mám stále uvedeno „svobodný“?

Nejlepší odpověď
baghira

Přestupek podle zákona o občanských průkazech, takže pokuta.

Další odpovědi
eLx

Neřekl bych. Když nikdo neřešil mojí celou půlroku prošlou občanku, proč by řešili jednu kolonku u tebe. Žiješ v Česku, tak žádnej stres. :)

martinacek

Mě policie upozorňovala i na to, jak to že nemám brýle, když na řidičáku a občance je mám. Řekla jsem jim, že jsem chvíli po operaci. Řekli mi, že si to musím co nejdřív vyměnit. Takže asi tak…