Beer4Real

Hrozí mi něco pokud počmárám volební plakáty?

Dneska jdu zničit pár plakátů s volební kampaní KSČM.
Ani tak se nebojím postihu, spíše mě zajímá, jestli je to u nás nějak zákoně ošetřené, zda je to trestné.

Doplňuji:
Pro špatný pocit bych to nedělal :)
Ten znechucený pocit mám z toho jak kolem těch plakátů denně procházím, z toho že jim to vůbec někdo dovolil tam vylepit.
Propagujte si co chcete, ale tuhle bandu na mém sídlišti nestrpím ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Vzpomínáš na řidiče Smetanu???
Aby tě pak taky nesoudila Langrová.
😉

Další odpovědi
klumprt

Smetana prý snad tenkrát poškodil nějaké drahé fólie nalepené na autobusech. Do basy šel, protože se vykašlal na obecně prospěšné práce.
(V žádném případě se nezastávám ODS, to ať vás ani nenapadne!)

Za nějaký ten obyčejný plakátek by to byla nakonec snad nanejvýš nějaká ta pokuta do tisícovky, když se necháš chytit. Můj skromný odhad.

anonym

Dej vědět včas,mám dobrej sprej,jdu s tebou,ale kdybys tohle udělal za komančů,byl bys za katrem.

Nazdar Bazar

Hana1111: Bezdůvodně by to nedělal. Také bych nejradši strhal pár volebních plakátů za to, že někteří mají vůbec tu drzost kandidovat.
Doplňuji:
Jugar: Taky bych se přidal.

Rocker

Hlavně se nenech chytit!Taky je mi z těch ksichtů na blití.Politika mě vůbec nezajímá a musím se na ně všude dívat.

setapouch

Googli tykadlový řidič.

arygnoc

no ,otázka, stojí, či to pomôže.

z politiky mám vôbec taký divný pocit okolo žalúdka, a to bez ohľadu na to, ktorá politická strana sa na tom bilboarde propaguje.

osobne som za vládu odborníkov (najradšej nestranníkov – lebo inteligentný človek do žiadnej partaje nevlezie).

;-Q

anonym

Mám taky jeden dotaz.......
Proč to jdeš udělat? Bueš z toho mít dobrej pocit?
Doplňuji:
Dobře, ale měl by ses naučit ovládat svůj vztek, už nejsi malé dítě. Mě se taky nelíbí to co půjdeš udělat ale ještě neznamená že tě ted hned půjdu nějakým způsobem vystopovat a počůrat ti dům (třeba…) :D

Mirdas

Právě za komunistů by jste za poníčení těchto plakátů jako nepřítel státu a pracujícího lidu velký problém.
Dnes, zda neponíčíte okolí a podložku kde tyto plakáty jsou, nemělo by nic hrozit.

Meal

Lidi tu maj fakt skvělí odpovědi co? :(

anonym

Nejlépe jim vypálíš rybník, když půjdeš volit někoho jiného.